A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Національна паралімпійська збірна команда України з кульової стрільби - перша в Європі

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 08 червня 2024 року о 19:05

Надзвичайно яскраво виступили українські пара стрільці на чемпіонаті Європи, що пройшов з 28 травня по 07 червня 2024 року у м. Гранада, Іспанія: у доробку України  - 16 високих нагород – 5 золотих, 6 срібних та 5 бронзових медалей, один рекорд світу та перше місце за загальною кількістю нагород і друге місце – за кількістю золотих медалей.

У змаганнях  взяли  участь  143 спортсменів з інвалідністю з 31 країни Європи, від  команди  України виступило 11 паралімпійців. Найуспішніше від команди України виступили Денисюк Олексій, який виборов 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди, Дорошенко Андрій - 2 золоті та 1 срібна нагороди, Щетнік Ірина - 1 золота та 3 срібні нагороди і один рекорд світу, Ковальчук Василь, Ситник Віталій та Плакущий Віталій вибороли по комплекту нагород, у Ляху Ірини - 1 золота та 1 срібна медалі, Матафонова Юрія - 1 золота та 1 бронзова медалі.

Пістолет Р2

Виділені курсивом види програми (вправи) включені до програми Паралімпійських ігор 2024

1

Вперше у міжнародних змаганнях взяла участь та пройшла класифікацію Давиденко Наталія і отримала статус “Confirmed” (Підтверджено).

Чемпіонат Європи був одним із етапів з отримання ліцензій на Паралімпійські ігри 2024 року. На сьогоднішній день в збірній команді України вже є 6 ліцензій, і ці змагання стали додатковим етапом в підготовці збірної команди до Парижу-2024.