A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

З Новим роком та Різдвом Христовим

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 31 грудня 2021 року о 18:51

Щиро, тепло і сердечно вітаємо зі світлими і радісними святами – з Новим роком та Різдвом Христовим!!!

Нехай Різдво Христове об’єднає усіх нас чистим світлом добра, щирості, любові до людей!

Бажаємо, щоб наступний Новий рік був щедрим на успіхи у сфері спорту, бо рік 2022 направду дуже спортивний - Олімпійський, Паралімпійський та Дефлімпійський! - та соціального захисту, забезпечення прав і підтримки усіх тих, хто цього так потребує.

А ще окрема подяка сьогодні усім нашим спонсорам та партнерам за добрі справи і державницьку, соціально значиму позицію у сфері прав людей з інвалідністю. Дякуємо Укргазбанк, Toyota Ukraine, IDS Borjomi Ukraine, Моршинська, SPORTMASTER UA, Parimatch Foundation Ukraine, CEO Club Ukraine, UCloud.ua, компанії Павутина та Вікторії Корольовій!!! Сподівання на ще плідніше та ширше партнерство у 2022 році!!!

А також велике спасибі усім нашим медіапартнерам: унікальному інклюзивному телеканалу Equalympic та Суспільне мовлення й усім телеканалам України, які долучились до висвілення Паралімпіади-2020! Віримо, що у наступному році усі ми разом ще потужніше спрацюємо! Принагідно урочисто повідомляємо, що офіційним мовником з правами на трансляцію Паралімпіади-2022 цьогоріч знову став Національний паралімпійський комітет України, отож звертайтесь до нас за субліцензіями!! 

І звісно - наша величезна дяка Міністерство молоді та спорту України та його очільнику Вадим Гутцайт за неймовірну підтримку та щоденну спільну кропітку працю заради високих спортивних результатів України у світі!!!

Миру нам усім, добра і здоров’я!
Із Святим Різдвом Христовим!
З Новим 2022 роком!

Піднятися на початок