A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Українські фехтувальники на візках розпочинають кубок світу з перемог!

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 18 листопада 2022 року о 17:10


У перший змагальний день кубку світу, що вчора, 17 листопада, розпочався в угорському Егері, українська національна збірна захищала честь країни в боях із шпагою та рапірою та виборола 3 високі нагороди.

У виснажливих боях Дацко Антон та Науменко Олег вибороли бронзові нагороди, а Федота-Ісаєва Олена виборола срібло, причому, суперниця з Таїланду випередила українку всього на кілька очок.

Шлях до кубку світу був тернистим та небезпечним, проте українські спортсмени, незважаючи на війну в країні, роблять все можливе задля перемоги.

Продовжуємо вболівати та підтримувати наших спортсменів! СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ФЕХТУВАЛЬНИКАМ НА ВІЗКАХ, Слава ЗСУ та Слава Україні!  Та дивимось сюжети  Equalympic.

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.tv. #Equalympic #СпортивнийФронт #Парафехтування #ПаралімпійціУкраїни #ПеремогаУкраїни

Піднятися на початок