A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Нові паралімпійські зірки загорілись у Києві

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 19 жовтня 2021 року о 19:38

Нові паралімпійські зірки сьогодні, 19 жовтня, запалали на «Площі зірок» біля ТРЦ Gulliver!!! Унікально, що саме сьогодні одразу було відкрито аж 3 паралімпійські зірки на честь трьох Героїв України - української парабіатлоністки та лижниці, багаторазової чемпіонки та призерки зимових Паралімпійських ігор (2002 - 2014), найкращої спортсменки Паралімпіади-2006, володарки відзнаки "Sport Star Awards" – Олени Юрковської, українського параплавця, багаторазового паралімпійського чемпіона та призера літніх Паралімпіад 2016 та 2020 років, найкращого спортсмена Паралімпіади в Токіо – Максима Крипака, тотально незрячого параплавця, багаторазового чемпіона та призера літніх Паралімпійських ігор (2004-2020рр) Віктора Смирнова. І якраз сьогодні це дуже символічно, адже у підсумку - це 50 зірок, відкритих ТРЦ Гулівер та - шість паралімпійських.

Валерій Сушкевич, президент Національного паралімпійського комітету України, так прокоментував сьогоднішню подію: " Це направду - унікальна подія - відкриття трьох паралімпійських зірок! Та ще й яких - Героїв України! Герої українського паралімпійського спорту - провайдери становлення і визнання України в світі. Дуже значимо, що визнання українських паралімпійців стає частиною суспільної свідомості громадян України, влади, громадянського суспільства та соціально відповідального бізнесу, яким є ТРЦ Гулівер. І хай ще більше зірок спорту людей з інвалідністю запалюється на алеї біля Гуліверу! Вдячні за вашу підтримку, бо, як кажуть усі спортсмени з інвалідністю: "Ваша підтримка - наша перемога!""

Вітаємо наших зірок - Героїв України!

Додатково:

  • Максим Крипак - український параплавець, виборов 15 медалей літніх Паралімпійських ігор – 10 золотих, 4 срібні та 1 бронзова. Взяв участь у 2 Паралімпіадах.
  • Віктор Смирнов – український параплавець, виборов 15 медалей літніх Паралімпійських ігор – 6 золотих, 4 срібних та 5 бронзових. Взяв участь в 5 Паралімпіадах.
  • Олена Юрковська - українська парабіатлоністка і лижниця, виборола 18 медалей зимових Паралімпійських ігор - 5 золотих, 6 срібних, 7 бронзових. Взяла участь у 4 Паралімпіадах.

Піднятися на початок