A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Другими у світі повернулись додому українські паралімпійці-зимники

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 27 березня 2021 року о 22:06

Нарешті вдома! Після тривалого змагального сезону ( і як це красиво звучить у час пандемії ковіду!) національна паралімпійська збірна команда України з лижних перегонів та біатлону повернулась сьогодні додому з другим місцем на кубку світу (за загальною кількістю медалей) та четвертим - за "золотом". Ще учора українські паралімпійці поставили яскраву крапку у змаганнях кубку світу, що з 19 по 26 березня проходив у фінському Вуокатті. У цілому в доробку команди - 13 високих нагород, серед яких - 2 золоті, 9 срібних та 2 бронзові. У цілому, українські паралімпійці завершили змагальний сезон у лижних перегонах та біатлоні 42 медалями:  8 золотих, 19 срібних та 15 бронзових.

В прикінцевий день змагань українці вдало виступили у біатлоні в індивідуальній гонці, виборовши аж 6 нагород -  1 золоту та 5 срібних.

Золоту нагороду виборола лідер команди - Ляшенко Людмила(клас стоячі).

Срібні нагороди у доробку Батенкової-Бауман Юлії (клас стоячі), Вовчинський Григорій (клас стоячі), Шишкова Оксана( спортсмени з порушеннями зору), Решетинський Ярослав (спортсмени з порушеннями зору) та Радь Тарас (клас сидячі).

Таким чином, серед збірників найкращий результат показала Людмила Ляшенко, яка виборола 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

11

У цьому кубку світу взяли участь спортсмени з 17 країн світу. Україну представляють на цьому важливому міжнародному спортивному форумі 19 спортсменів, у тім числі - 5 гайдів.

2

За підсумками сезону етапів кубків світу з біатлону, які підводились в прикінцевий день змагань кубку світу, Ляшенко Людмила здобула світову першість серед жінок класу стоячи. В свою чергу, Батенкова-Бауман Юлія стала другою, а Буй Ірина - третьою.

Серед чоловіків класу сидячи другим став Радь Тарас, а третім – Кравчук Василь.

Серед жінок з порушеннями зору Шишкова Оксана стала третьою; серед чоловіків Решетинський Ярослав також став третім.

Нагадаємо, що за підсумками сезону етапів кубків світу із лижних перегонів Ляшенко Людмила здобула світову першість серед жінок класу стоячи, а Кононова Олександра стала третьою.

Вітаємо команду з завершенням змагального сезону та бажаємо успішної підготовки на шляху до Пекіну-2022!

Фото - VuokattiSport / Heidi Lehikoinen (Instagram: @uokattisport / @ fiiliksiajahetkia). Ще більше фото - на фейсбук-сторінці Паралімпійського комітету України: https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine