A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

14 високих нагород України: перший підсумок парафехтувальників на кубкові світу

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 10 липня 2021 року о 22:34

Сьогодні національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках підвела підсумок індивідуальних змагань на кубкові світу з фехтування на візках, що проходить у Варшаві,  чотирма високими нагородами – ще дві срібних та дві бронзових медалі у скарбничці України. А загалом у доробку українських парафехтувальників – 14 високих нагород, серед яких 4 золоті, 5 срібних та 5 бронзових медалей. 

 Срібні нагороди вибороли Морквич Наталя у жіночій шаблі категорії А та Федота Олена у жіночій шаблі категорії В.

«Бронза» в Дьолог Надії - жіноча шабля категорії В та Бреус Євгенії у жіночій шаблі категорії А.

Також сьогодні усім, хто виборов золоті нагороди на цьому кубкові було вручено спеціальну нагороду  - «Шабля Кілінськєго». Від команди України цю нагороду отримали Шавкун Сергій, Морквич Наталя та  Бреус Євгенія. 

Завтра вступає в бій жіноча рапірна та чоловіча шпажна команди.

Склад жіночої команди:

Морквич Наталія (кат. А), Дьолог Надія (кат. В), Мандрик Наталія (кат. А), Єсіна Ольга (кат. В).

Склад чоловічої команди:

Манько Артем (кат. А), Магула Максим (кат. А), Науменко Олег (кат. В) та Дацко Антон (кат. В)

Вітаємо українських парафехтувальників з успішним завершенням індивідуальних змагань та продовжуємо вболівати за нашу команду на цьому кубкові світу, в якому беруть участь 145 спортсменів з 19 країн. Національну збірну на цих змаганнях представляє 15 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Вперед-вперед, Україно!!!

За відеоперебігом змагань можна слідкувати за наступним лінком: https://wheelchairfencing.iwasf.com/competitions/livestream/

Фото  - IWAS Wheelchair Fencing

#Паралімпіада2020 #Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Paralympics #WheelchairFencing #Fencing #ФехтуванняНаВізках #BestTeamПіднятися на початок