ХІІІ ЗИМОВІ ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 РОКУ У М.ПЕКІН (КИТАЙСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА)
|
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ
|
|||||||||
9 березня 2022 року.
|
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Час (місцевий) | Час (Україна) | Вид програми | Дистанція |
|
Стать | П.І.Б | Регіон | Клас |
|
10:01.00 | 04:01.00 | Лижні перегони | Спринт | Кваліфікація | ч | Радь Тарас Михайлович | Тернопільська обл. | LW 12 | сидячи |
10:02.00 | 04:02.00 | ч | Баль Павло Стефанович | Львівська обл. | LW 11.5 | сидячи | |||
10:03.00 | 04:03.01 | ч | Кравчук Василь Васильович | Львівська обл. | LW 11 | сидячи | |||
10:05.00 | 04:05.00 | ч | Яровий Максим Володимирович | Миколаївська | LW 10 | сидячи | |||
10:31.00 | 04:31.00 | ж | Лалетіна Анастасія Сергіївна | Чернігівська обл. | LW 10.5 | сидячи | |||
10:42.30 | 04:42.30 | ч | Вовчинський Григорій Васильович | Вінницька обл. | LW 8 | стоячи | |||
10:50.00 | 04:50.00 | ч | Драгун Серафим Васильович | Закарпатська обл. | LW 8 | стоячи | |||
10:56.00 | 04:56.00 | ж | Ляшенко Людмила Олександрівна | Харківська обл. | LW 8 | стоячи | |||
10:56.30 | 04:56.30 | ж | Кононова Олександра Миколаївна | Київська обл. | LW 8 | стоячи | |||
10:58.00 | 04:58.00 | ж | Конашук Богдана Петрівна | Волинська обл. | LW 8 | стоячи | |||
11:14.00 | 04:14.00 | ч | Суярко Дмитро Олегович | Чернігівська обл. | В 2 | лідер -Ніконович Олександр | |||
11:14.30 | 04:14.30 | ч | Ковалевський Анатолій Олександрович | м.Київ | В 2 | лідер-Мукшин Олександр | |||
11:16.00 | 04:16.00 | ч | Решетинський Ярослав Юрійович | м.Київ | В 2 | лідер-Яременко Костянтин | |||
11:23.00 | 04:23.00 | ж | Шишкова Оксана Валеріївна | Харківська обл. | В 2 | лідер - Марченко Андрій | |||
11:26.00 | 04:26.00 | ж | Ткаченко Наталія Юріївна | Київська обл. | B 2 | лідер - Нікулін Денис | |||
12.00-15.05 | 06:00-09.05 | Полуфінал | ч | чоловіки полуфінал 1 |
|
|
сидячи | ||
|
|
|
чоловіки полуфінал 2 |
|
|
сидячи | |||
12.00-15.05 | 06:00-09.05 | ж | жінки полуфінал 1 |
|
|
стоячи | |||
|
|
ж | жінки полуфінал 2 |
|
|
стоячи | |||
|
|
ч | чоловіки полуфінал 1 |
|
|
стоячи | |||
|
|
ч | чоловіки полуфінал 2 |
|
|
стоячи | |||
|
|
ж | жінки полуфінал 1 |
|
|
зір | |||
|
|
ж | жінки полуфінал 2 |
|
|
зір | |||
|
|
Фінал | ч | чоловіки |
|
|
сидячи | ||
|
|
ч | чоловіки |
|
|
стоячи | |||
|
|
ж | жінки |
|
|
стоячи | |||
|
|
ч | чоловіки |
|
|
зір | |||
|
|
ж | жінки |
|
|
зір |
Розклад змагань 9 березня 2022 року
Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано
08 березня 2022
року о
14:00