ХІІІ ЗИМОВІ ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 РОКУ У М.ПЕКІН (КИТАЙСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА)
|
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ
|
|||||||||
8 березня 2022 року
|
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Час (місцевий) | Час (Україна) | Вид програми | Дистанція |
|
Стать | П.І.Б | Регіон | Клас |
|
10:33.00 | 04:33.00 | біатлон | 10 км середня дистанція (індивідуальні перегони) | ФІНАЛИ | ч | Яровий Максим Володимирович | Миколаївська обл. | LW 10 | сидячи |
10:34.30 | 04:34.30 | ч | Алексик Олександр Михайлович | Закарпатська обл. | LW 12 | сидячи | |||
10:35.30 | 04:35.30 | ч | Баль Павло Стефанович | Львівська обл. | LW 11.5 | сидячи | |||
10:39.00 | 04:39.00 | ч | Кравчук Василь Васильович | Львівська обл. | LW 11 | сидячи | |||
10:39.30 | 04:39.30 | ч | Радь Тарас Михайлович | Тернопільська обл. | LW 12 | сидячи | |||
10:02.00 | 04:02.00 | 10 км середня дистанція (індивідуальні перегони) | ж | Лалетіна Анастасія Сергіївна | Чернігівська обл. | LW 10.5 | сидячи | ||
12:03.00 | 06:03.00 | 10 км середня дистанція (індивідуальна гонка) | ж | Конашук Богдана Петрівна | Волинська обл. | LW 8 | стоячи | ||
12:05.00 | 06:05.00 | ж | Кононова Олександра Миколаївна | Київська обл. | LW 8 | стоячи | |||
12:05.30 | 06:05.30 | ж | Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна | Волинська обл. | LW 6 | стоячи | |||
12:06.00 | 06:06.00 | ж | Буй Ірина Василівна | Вінницька обл. | LW 8 | стоячи | |||
12:06.30 | 06:06.30 | ж | Ляшенко Людмила Олександрівна | Харківська обл. | LW 8 | стоячи | |||
12:36.00 | 06:36.00 | 10 км середня дистанція (індивідуальні перегони) | ч | Вовчинський Григорій Васильович | Вінницька обл. | LW 8 | стоячи | ||
14:01.30 | 08:01.30 | 10 км середня дистанція (індивідуальна гонка) | ж | Ткаченко Наталія Юріївна | Київська обл. | B 2 | лідер - Нікулін Денис | ||
14:03.30 | 08:03.30 | ж | Шишкова Оксана Валеріївна | Харківська обл. | В 2 | лідер - Марченко Андрій | |||
14:33.00 | 08:33.00 | 10 км середня дистанція (індивідуальна гонка) | ч | Суярко Дмитро Олегович | Чернігівська обл. | В 2 | лідер -Ніконович Олександр | ||
14:33.30 | 08:33.30 | ч | Лук'яненко Віталій Володимирович | Харківська обл. | В 3 | лідер-Бабар Борис | |||
14:34.00 | 08:34.00 | ч | Казік Олександр Вікторович | Вінницька обл. | В 1 | лідер-Кучерявий Сергій | |||
14:34.30 | 08:34.30 | ч | Решетинський Ярослав Юрійович | м.Київ | В 2 | лідер-Яременко Костянтин | |||
14:35.00 | 08:35.00 | ч | Ковалевський Анатолій Олександрович | м.Київ | В 2 | лідер-Мукшин Олександр |
Розклад змагань 8 березня 2022 року
Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано
07 березня 2022
року о
12:00