ХІІІ ЗИМОВІ ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2022 РОКУ У М.ПЕКІН (КИТАЙСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА)
|
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ
|
|||||||||
5 березня 2022 року.
|
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Час (місцевий) | Час (Україна) | Вид програми | Дистанція |
|
Стать | П.І.Б | Регіон | Клас |
|
10:02 | 4:02 | біатлон | Спринт | ФІНАЛИ | ж | Лалетіна Анастасія Сергіївна | Чернігівська обл. | LW 10.5 | сидячи |
10:43 | 4:43 | ч | Яровий Максим Володимирович | Миколаївська обл. | LW 10 | сидячи | |||
10:44 | 4:44 | ч | Алексик Олександр Михайлович | Закарпатська обл. | LW 12 | сидячи | |||
10:46 | 4:46 | ч | Баль Павло Стефанович | Львівська обл. | LW 11.5 | сидячи | |||
10:50 | 4:46 | ч | Кравчук Василь Васильович | Львівська обл. | LW 11 | сидячи | |||
10:49 | 4:49 | ч | Радь Тарас Михайлович | Тернопільська обл. | LW 12 | сидячи | |||
12:19 | 6:19 | ж | Конашук Богдана Петрівна | Волинська обл. | LW 8 | стоячи | |||
12:21 | 6:21 | ж | Кононова Олександра Миколаївна | Київська обл. | LW 8 | стоячи | |||
12:22 | 6:22 | ж | Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна | Волинська обл. | LW 6 | стоячи | |||
12:22 | 6:22 | ж | Буй Ірина Василівна | Вінницька обл. | LW 8 | стоячи | |||
12:23 | 6:23 | ж | Ляшенко Людмила Олександрівна | Харківська обл. | LW 8 | стоячи | |||
12:53 | 6:53 | ч | Драгун Серафим Васильович | Закарпатська обл. | LW 8 | стоячи | |||
12:57 | 6:57 | ч | Вовчинський Григорій Васильович | Вінницька обл. | LW 8 | стоячи | |||
14:01 | 8:01 | ж | Ткаченко Наталія Юріївна | Київська обл. | B 2 | лідер - Нікулін Денис | |||
14:04 | 8:04 | ж | Шишкова Оксана Валеріївна | Харківська обл. | В 2 | лідер - Марченко Андрій | |||
14:39 | 8:39 | ч | Суярко Дмитро Олегович | Чернігівська обл. | В 2 | лідер -Ніконович Олександр | |||
14:40 | 8:40 | ч | Казік Олександр Вікторович | Вінницька обл. | В 1 | лідер-Кучерявий Сергій | |||
14:40 | 8:40 | ч | Лук'яненко Віталій Володимирович | Харківська обл. | В 3 | лідер-Бабар Борис | |||
14:41 | 8:41 | ч | Ковалевський Анатолій Олександрович | м.Київ | В 2 | лідер-Мукшин Олександр | |||
14:41 | 8:41 | ч | Решетинський Ярослав Юрійович | м.Київ | В 2 | лідер-Яременко Костянтин |