A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Вітання непереможним українським спортсменам із успішним виступом на Invictus Games-2023

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 18 вересня 2023 року о 10:11

Щирі вітання Вам, наші воїни, наші захисники – непереможні українські спортсмени із успішним виступом 

на Invictus Games-2023!!!  

У неймовірно запеклій боротьбі ви вкотре довели всьому світу, що на спортивній арені українські спортсмени є найсильнішими!  Сьогодні ви вписали нову переможну українську сторінку в історію Invictus Games!

Завдяки незламній силі духу, професіоналізму, майстерності та витримці Україна спостерігала за переможною ходою вашої команди на спортивних аренах Invictus Games.  Кожна ваша спортивна перемога була значимим внеском у боротьбу за свободу та незалежність України! 

Ви - віддані сини та доньки України! Ваші досягнення і здобутки як на полі бою, так і на спортивних аренах свідчать про велич українського народу та про неперевершене прагнення досягти великої мети – Перемоги над агресором і вбивцями та потужної Перемоги у спорті!

Наші серця були разом із вами,  коли на вашу честь на спортивних аренах Дюссельдорфу лунав український гімн та вище за всіх майорів наш синьо-жовтий прапор. Українські паралімпійські та дефлімпійські спортсмени слідкували за вашими виступами та вболівали за вас! Маю сподівання, що у майбутньому, ті з вас, хто вирішить пов’язати свою долю з українським спортом, зможуть увійти до складу національних збірних команд України і разом будемо здобувати Перемоги України у світовому спорті!

Ваш потужний виступ на Invictus Games дає розуміння військовим, які внаслідок поранень отримали інвалідність, що життя триває та що завдяки спорту можливо відчути його повноцінність і можливо реалізувати себе.

Шановні колеги, друзі, ви як українські воїни та українські спортсмени переконали увесь світ у стійкості та непереможності України!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!

Президент Національного комітету спорту інвалідів України 

Валерій СУШКЕВИЧ

Піднятися на початок