A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

«Від Ріо до Токіо»: параканоїсти рвуться у бій!

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 09 вересня 2020 року о 14:08


Національна збірна команда з параканое ціле літо провела на базі у місті Дніпрі, спортсмени повернули форму і вже хочуть позмагатися з опонентами.

Коли ж можливі найближчі старти на міжнародній арені? Як готується збірна? Про все це поговоримо зі спортсменами Сергієм Ємельяновим та Владиславом Єпіфановим. А також не залишиться без уваги і нововведення у параканое: українська команда освоює нову дистанцію у 500 метрів!

Ще ми привідкриємо секрет спаринг-партнерів у команді, а також у рубриці «Роби як ПРО» разом з головним тренером команди Вячеславом Загребою, навчимося веслувати на спеціальному човні.

Дивіться наживо студію #BroadcastMediaCenter «Від Ріо до Токіо», підписуйтесь на фейсбук сторінку Національного комітету спорту інвалідів України. Займайтеся спортом, заряджайтеся мотивацією від наших спортсменів та перемагайте разом з нами!


 #Paralympic#ParalympicTeamUkraine#BestTeam#Параканое#ВеслуванняАкадемічне#ParaCanoe#Rowing#NationalSportsCommitteeForTheDisabledOfUkraine #Паралімпіада2020 #ВідРіоДоТокіо #BroadcastMediaCenter

Піднятися на початок