A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Українські переможці Invictus Games 2023 переконали увесь світ у стійкості та непереможності України

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 19 вересня 2023 року о 13:45

18 вересня у Львівській міськраді відбулася урочиста зустріч національної збірної команди України з міжнародних змагань ветеранів - Invictus Games 2023, що нещодавно завершились у Дюссельдорфі рекордними 34 медалями України у шести видах спорту.

З вітальними словами від Національного комітету спорту інвалідів України на зустрічі переможців -  українських воїнів, які виборювали нашу перемогу на фронті та здобули українську перемогу на "спортивному фронті" в Німеччині  виступили Ткаченко Наталія – заступниця начальника Укрцентру з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю «Інваспорт», Баль Павло – учасник зимових Паралімпійських ігор-2022 з лижних перегонів та біатлону, чемпіон та призер чемпіонатів світу, етапів кубків світу, міжнародних турнірів з лижних перегонів та біатлону, член національних паралімпійських збірних з лижних перегонів та біатлону і велоспорту, Легкодух Віктор -  срібний призер чемпіонату світу-2023 з легкої атлетики, підполковник ЗСУ та член національної паралімпійської збірної з легкої атлетики, а минулоріч – учасник та переможець змагань Invictus Games 2022

У зворушливій атмосфері цієї події пролунали вітальні слова від Валерія Сушкевича – президента Національного комітету спорту інвалідів України, який підкреслив, що кожна спортивна перемога наших воїнів  - є значимим внеском у боротьбу за свободу та незалежність України: « Ваші досягнення і здобутки, як на полі бою, так і на спортивних аренах свідчать про велич українського народу та про неперевершене прагнення досягти великої мети – Перемоги над агресором і вбивцями та потужної Перемоги у спорті!»  

«Наші серця були разом із вами,  коли на вашу честь на спортивних аренах Дюссельдорфу лунав український гімн та вище за всіх майорів наш синьо-жовтий прапор! Українські паралімпійські та дефлімпійські спортсмени  слідкували за вашими виступами та вболівали за вас! Маю сподівання, що у майбутньому, ті з вас, хто вирішить пов’язати свою долю з українським спортом, зможуть увійти до складу національних збірних команд України і разом будемо здобувати Перемоги України у світовому спорті!

Ваш потужний виступ на Invictus Games дає розуміння військовим, які внаслідок поранень, отримали інвалідність, що життя триває, і що завдяки спорту можливо відчути його повноцінність і можливо реалізувати себе».

Вітальну адресу озвучила Наталя Ткаченко, а присутні у залі паралімпійці додали, що вони щодня надихались перемогами українських ветеранів, вболівали і готові підтримати їх на шляху до перемог у паралімпійському спорті.

«Немає нічого неможливого! Рік тому я взяв участь у змаганнях Invictus Games, а вже цього року я став віцечемпіоном у параатлетиці і виборов ліцензію на Паралімпіаду-2024. Тому треба йти далі, не здаватись! І перемагати!» -  наголосив Віктор Легкодух.

Павло Баль додав: «Наші воїни  - тепер на спортивному фронті – усі ми пишаємось вашою перемогою на  Invictus Games-2023. Ви зробили неймовірне! І ми тут, щоб надихнутись вашою перемогою та підтримати вас! Усім, хто вирішить прийти в паралімпійський спорт – ми допоможемо та підкажемо!» 

Наші українські воїни та, водночас -  українські спортсмени -  переконали увесь світ у стійкості та непереможності України! Перемагаймо разом! Україна переможе!

Піднятися на початок