A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Українські паравеслувальники вибороли 11 медалей Міжнародної регати

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 04 липня 2022 року о 20:58

Національна паралімпійська збірна команда з веслування академічного 11 високими нагородами завершила змагання Міжнародної регати «PARA ROWING TO PARIS», що щойно пройшла на веслувальному каналі Франції, де за два роки відбудуться Паралімпійські ігри-2024. До 6 медалей першого змагального дня 3 липня українці додали ще 5: 1 золота, 3 срібні та 1 бронзова медалі, а загалом доробок України на цих змаганнях - 11 високих нагород, серед яких – 3 золоті, 6 срібних і 2 бронзові медалі та один український медальний подіум у виконанні наших чоловіків у категорії PR3: Самолюк Станіслав, Сивих Андрій,  Герез Дмитро.

Отож, 3 липня українські паравеслувальники вибороли:

• У класі PR3Mix двійки парні (веслування руки-тулуб-ноги) Самолюк Станіслав та Котик Дарія вибороли золото.
  • Серед жінок у класі PR1 Шеремет Анна посіла друге місце, у цьому ж класі серед чоловіків  Полянський Роман також взяв срібло.
  • У класі PR3 двійки без стернового серед чоловіків Сивих Андрій та Герез Дмитро посіли другу сходинку п’єдесталу.
  • У класі PR2 в одиночних човнах серед жінок (веслування руки-тулуб) Богуславська Світлана посіла третє місце.

Тепер, підводячи фінальну риску змагань, привітаємо чемпіонів та призерів цієї Міжнародної регати:

• Самолюк Станіслав – 2 золоті нагороди (одиночка та двійка парна мікс)
  • Котик Дарія - 2 золоті нагороди (одиночка та двійка парна мікс)
  • Шеремет Анна – 2 срібні нагороди
  • Полянський Роман – 2 срібні нагороди
  • Сивих Андрій  - 2 срібні нагороди (одиночка та двійка без стернового)
  • Герез Дмитро – 1 срібна нагорода (двійка без стернового) та 1 бронза в одиночці
  • Богуславська Світлана – 1 бронзова нагорода в одиночці

Всього у змаганнях цієї тестової до Паралімпіади-2024 регати взяли участь представники 8 країн світу!

Вітаємо Україну з переможним виступом!!! Слава Україні! Переможемо!