A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Українські паралімпійці відкрили медальну естафету України на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 21 січня 2023 року о 23:56

Національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону України розпочала перший змагальний день чемпіонату світу (біатлон, спринт, 7,5 км), що триває в шведському Естерсунді, 3 високими нагородами, серед яких 1 золота та 2 бронзові.

Медальну естафету України відкрили:

  • Олександр Казік (порушення зору (тотально незрячий);гайд Сергій Кучерявий) – золото
  • Богдана Конашук (клас стоячи)– бронза
  • Сергій Романюк (клас стоячи) – бронза

22 січня - другий день чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону. Спортсмени братимуть участь у лижних перегонах, індивідуальна гонка, на дистанції 18 км.

Змагання чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону триватимуть до 29 січня 2023 року.  У змаганнях беруть участь спортсмени 19 країн світу. Команду України представляє 24 спортсмени з інвалідністю.

Вболіваємо за Україну!  Дивимось трансляції наживо на нашій фейсбук сторінці та на першому інклюзивному телеканалі Equalympic! Разом переможемо!

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.tv. #Equalympic #СпортивнийФронт #ЛижніПерегониТаБіатлонУкраїни #ПаралімпійціУкраїни #ПеремогаУкраїни

Фото: https://www.flickr.com/photos/parasportse/

Піднятися на початок