A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Українські паралімпійці перемагають на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 23 січня 2023 року о 12:55

У другий день змагань чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону українські паралімпійці здобули ще 3 високі нагороди чемпіонату світу (у лижних перегонах, індивідуальна гонка, на дистанції 18 км) - 3 бронзові медалі.

Бронзовими медалістами стали:

  • Баль Павло (клас сидячи)
  • Вовчинський Григорій (клас стоячи)
  • Шишкова Оксана (з порушеннями зору; гайд Марченко Андрій)

Відтак, у підсумку двох змагальних днів чемпіонату світу у доробку національної паралімпійської збірної з лижних перегонів та біатлону - 6 високих нагород серед яких 1 золота та 5 бронзових.

Сьогодні, 23 січня, - вихідний від змагань день, спортсмени мають офіційні тренування та налаштовуються на завтрашню гонку у лижних перегонах -спринт вільним стилем.

Змагання чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону триватимуть до 29 січня 2023 року. У змаганнях беруть участь спортсмени 19 країн світу. Команду України представляє 24 спортсмени з інвалідністю.

Вболіваємо за Україну! Дивимось трансляції наживо на нашій фейсбук сторінці https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine та на першому інклюзивному телеканалі Equalympic! Разом переможемо!!!

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.tv. #Equalympic #СпортивнийФронт #ЛижніПерегониТаБіатлонУкраїни #ПаралімпійціУкраїни #ПеремогаУкраїни

Фото: https://www.flickr.com/photos/parasportse/

Піднятися на початок