A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Українські пара бадмінтоністки перемогли на міжнародному турнірі

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 27 травня 2024 року о 22:13

3 високі нагороди здобули пара спортсмени України на міжнародному рейтинговому турнірі з пара бадмінтону, що з 19 до 27 травня проходив у м. Манама (Бахрейн), і в якому взяли участь 180 спортсменів з інвалідністю з 24 країн світу.

2 спортсменки із 3, які представили Україну, вибороли 1 золоту та 2 бронзові медалі.

• Оксана Козина - одиночка SL3 - 1 місце. Зауважимо - золото в паралімпійській програмі! У програмі мікст разом з італійкою спортсменка виборола 3 місце.

Зозуля Д.М.

ПІ – вид програми, що буде на Паралімпійських іграх.  Командний залік не проводився.

Вітаємо дівчаток з перемогами!

Міжнародні рейтингові турніри – важливі змагання на шляху до Паралімпійських ігор 2024, окрім того, цей турнір – першого рівня, тобто у цих змаганнях мають право брати участь лише спортсмени, що входять до 10 найкращих в міжнародному рейтингу. Отже, наші пара бадмінтоністки - в десятці найсильніших! Слава Україні!