A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Українські фехтувальники продовжують виборювати високі нагороди чемпіонату світу

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 18 вересня 2019 року о 17:23

Ще дві бронзові медалі виборола сьогодні національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках, яка вже другий день поспіль змагається з більш ніж 200 спортсменами з 30 країн світу на чемпіонаті світу з фехтування на візках у корейському місті Чхонджу, Отже, у підсумку перших двох змагальних днів у доробку України - 3 бронзові медалі!

Бронзові нагороди завоювали: Науменко Олег - шпага, категорії В та Дьолог Надія - шабля, категорії В.

Київська обл.

Усі фехтувальні поєдинки наживо можна відслідковувати за посиланням на Facebook aта YouTube, а  оновлені результати будуть тут: https://iwas.ophardt.online/en/widget/event/181

Українських фехтувальників на візках традиційно підтримують спонсори та партнери Національного комітету спорту інвалідів України - компанії lifecell та ВОЛЯ.

Вітаємо призерів та усю національну паралімпійську збірну команду з фехтування на візках  з високими нагородами чемпіонату світу, знаємо - що ваші нагороди - це важка праця в ім'я України. Бажаємо усім показати справжній український результат!