A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Українські дефлімпійці і далі б’ють рекорди Дефлімпіади-2021:110 медалей!

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 12 травня 2022 року о 08:02

Дефлімпіада-2021 добігає кінця… І це дуже тут відчувається, адже багато перемог вже позаду, багато команд завершили і завершують свої виступи. Та національна дефлімпійська збірна команда України, попри те, що вже багато медалей завойовано, бореться у кожному виді спорті за перемогу! Тільки за сьогодні, 11 травня, Україна виборола 7 високих нагород, серед яких – 1 золота, 1 срібна та 5 бронзових медалей. А загалом  - 110 медалей, з яких - 48 золотих, 30 срібних та 32 бронзові! І звісно – перше місце на цих Літніх Дефлімпійських іграх!

Першою медаллю сьогодні була неймовірна бронзова нагорода бадмінтонного дуету  - Губаньова Богдана-Черноморова Софія (м.Київ та Миколаївська обл.відповідно). Це перша нагорода у бадмінтоні за всі роки виступу України в Дефлімпійських іграх! Цікаво, що однією із володарок цієї бронзи стала наймолодша спортсменка збірної - 15-річна Софійка, яка вписала своє ім’я в історію українського спорту. Саме цією медаллю і закінчився виступ нашої збірної з бадмінтону, і ця медаль по праву важить як золота для усіх нас.

Досить вдало виступили спортсмени з греко-римської боротьби, завоювавши 3 високі нагороди та, по суті, завершивши змагання у цьому виді спорту:

  • Ященко Роман -  золота медаль (вагова категорія 82кг) (м.Київ)
  • Бутенко Віталій -  бронзова медаль (вагова категорія 60кг) (м.Київ)
  • Косов Андрій -  бронзова медаль ( вагова категорія 97кг) (Миколаївська обл.)

Вже 13 травня розпочнуться змагання із вільної боротьби, отож продовжимо свої вболівання за збірну!

У кульової стрільби сьогодні 1 бронзова нагорода у вправі малокаліберна гвинтівка 50 м ( 3 позиції)  - Костик Олександр (Кіровоградська обл.) став володарем почесної «бронзи». Наразі у доробку українських дефстрілків – 10  нагород. Завтра  - прикінцевий день у кульовій стрільбі на Дефлімпіаді-2021.

Теніс настільний сьогодні підвів змагальну риску 2 високими нагородами. А загалом тенісна команда України – на першому місці серед інших країн-учасниць з 10 медалями.

Сьогодні ж переможницями стали

  • Завіновська Карина– срібна медаль (м.Київ)
  • Будник Роксолана  - бронзова медаль (м.Київ)

У пляжному волейболі без змін: українці (команди Україна1 та Україна 2) перемогли команди Німеччини та Австрії з однаковісінькими рахунками 2:0. 

Волейбол (чоловіки) перемогли команду Франції з рахунком  3:0 та вийшли у фінал за 1 місце проти Туреччини.

Баскетбол (чоловіки) - Україна перемогла команду Венесуели  з рахунком 82:72.

На жаль, жіноча команда з волейболу сьогодні програла у півфіналі команді Італії. 13 травня гра за 3 місце.

Завтра з самого ранку нас чекає півфінал із футболу Україна-Туреччина, продовжаться змагання у пляжному волейболі (жінки, півфінали), у спортивному у орієнтуванні, кульовій стрільбі та легкій атлетиці.

Побажаємо успіхів нашим спортсменам!

Слава Україні! Переможем!!!

#Deaflympic #DeaflympicTeamUkraine #Дефлімпіада2021 #BestTeam #ВІдСамсунуДоКашіасДуСул

 Піднятися на початок