A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Українці розпочали чемпіонат світу з зимових видів спорту "бронзою"

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 13 січня 2022 року о 19:35

Досить вдало розпочала національна паралімпійська збірна команда України перший день змагань чемпіонату світу з зимових видів спорту: в України - бронзова нагорода у гонці класичним стилем. Володаркою бронзової медалі стала Ляшенко Людмила - представниця Харківщини. Люда впевнено йшла другою практично на всій дистанції, лише вкінці трішки поступилась суперниці і стала третьою на дистанції 10 км у класі стоячи.

Завтра на чемпіонаті світу стартують змагання з гірськолижного спорту, а ми повернемось вболівати за українських паралімпійців 15 січня, у біатлоні.

За словами головного тренера національної збірної Андрія Нестеренка, "класику" мало спортсменів любить, тож українці проявляться на біатлоні, бо практично увесь склад збірної виступатиме цього дня.

Трансляція наживо - на офіційній фейсбук-сторінці Національного комітету спорту людей з інвалідністю України - https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine та на унікальному інклюзивному телеканалі Equalympic.

Вболіваємо за національну збірну команду з лижних перегонів та біатлону!!!