A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Українці переможно розпочали чемпіонат Європи з пара плавання

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 22 квітня 2024 року о 07:00

Національна паралімпійська збірна команда з плавання успішно розпочала змагання чемпіонату Європи з плавання, що проходить з 21 до 27 квітня у м.Фуншал, острів Мадейра, Португалія.  У перший день змагань українці вибороли 13 високих нагород, серед яких 5 золотих, 4 срібні та 4 бронзові медалі та посіли друге місце після команди Італії і за кількістю нагород, і у загальнокомандному заліку!

4

Відкритий чемпіонат Європи з паралімпійського плавання зібрав 435 спортсменів з 50 країн світу. Це вже треті змагання з паралімпійського плавання у Мадейрі, що проходять в Funchal Olympic Pools Complex.

Україну на цьому важливому міжнародному спортивному форумі представляє 45 спортсменів: 27 - з ураженнями опорно-рухового апарату, 16 з порушеннями зору та 2 - з порушеннями розумового і фізичного розвитку.

Цей чемпіонат стане найважливішим етапом у здобутті ліцензій на Паралімпіаду-2024. У пара збірної з плавання вже є 37 ліцензій, які були здобуті на змаганнях чемпіонату світу-2023 та міжнародних спортивних турнірах (Світові Серії з плавання).

Побажаємо перемоги Україні та вболіваємо за команду разом наживо з телеканалом Equalympic і Національним комітетом спорту інвалідів України - офіційними мовниками цих змагань в Україні.

Трансляція ранкової сесії - 9:30, вечірньої - 17:30 (11:30 та 19:30 відповідно – київський час).

Не забуваймо, що канал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті https://equalympic.com/

#ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #ПараПлавання #ParaSwimming #Madeira2024 #BroadcastMediaCenter