A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Україна завершила виступи на Паралімпіаді-2020 98 медалями

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 05 вересня 2021 року о 13:36

Паралімпійська збірна України завершила змагання на Іграх-2020 у Токіо. Упродовж дванадцяти змагальних днів українці боролися за найвищі місця у п'ятнадцяти видах спорту і щодня перемагали, виборюючи висок нагороди. Однак, в останній день Ігор щось пішло не так...

Закривали програму виступів українців стрільці - Андрій Дорошенко, Юрій Стоєв та Ірина Щетнік виступали у дисципліні стрільби з гвинтівки з положення лежачи з 50 метрів. Це була четверта дисципліна для усіх трьох у Токіо.

Пройти до фіналу вдалося лише 21-річній Щетнік, яка показала сьомий результат у кваліфікації. Дорошенко фінішував 14-м, Стоєв - 16-м. Всі надії були на Щетнік. Однак, у фіналі Ірина розпочала фінал з пострілу в 9.2 бала (максимальний бал - 10.9), опустилася на восьме місце.

Отож, останній день Паралімпіади - вперше без медалей в України...

У підсумку національна збірна виборола -  98 медалей: 24 золоті, 47 срібних та 27 бронзових. Вітаєм усіх переможців та учсаників Ігор! Усі ви  - неймовірно круті! Слава Україні!