A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Токіо обрано містом проведення Дефлімпійських ігор 2025 року. І не тільки.

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 15 вересня 2022 року о 15:50

На Конгресі Міжнародного комітету спорту глухих (ICSD) у суботу (10 вересня) столиця Японії стала столицею Дефлімпіади-2025. Губернатор Токіо Юріко Коїке сказала, що вона дуже рада провести цей міжнародний спортивний захід через 101 рік після першої Дефлімпіади в Парижі в 1924 році.  «Я в захваті від рішення провести Дефлімпійські ігри 2025 року тут, у Токіо», — сказала Коїке.

Це буде перший раз, коли Дефлімпійські ігри проводяться в Токіо або будь-де в Японії. Крім того, Дефлімпійські ігри 2025 року будуть дуже пам’ятною подією, оскільки відзначатимуть 100-річчя Дефлімпійських ігор. І вже втретє вони пройдуть в Азії - після Тайпея-2009 та Самсуна-2017.

Окрім того, на Конгресі були прийняті рішення щодо Зимових Дефлімпійських ігор, які у 2027 році пройдуть в Південній Кореї, а перші Всесвітні молодіжні ігри серед спортсменів з порушеннями слуху пройдуть у січні 2024 року в бразильському Сан-Пауло.

Також було обрано два кандидати ( Іспанія та Греція) на участь у конкурсі щодо проведення Дефлімпіади-2029, остаточне рішення буде прийнято на наступному конгресі. А от щодо самих Ігор, то вже з 2029 до програми літньої Дефлімпіади буде включено вітрильний спорт.

Також Спортивна федерація глухих Австрії узгодила місце проведення Зимової Дефлімпіади-2023 у Інсбруку, відповідне повідомлення очікуватимемо після 21 вересня.

Маємо віру і сподівання, що на цей час в Україні запанує мир, і всі атлети матимуть змогу якісно підготуватись та достойно представити Україну на всіх міжнародних спортивних форумах! Переможемо

Піднятися на початок