A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Світ і Європа параканоїстам підкорилися, на черзі - Паралімпійські ігри

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 16 липня 2021 року о 17:30


Національна паралімпійська збірна з параканое традиційно впевнено прямує до Паралімпіади в Токіо. 4 паралімпійські ліцензії у команди є ще з 2019 року…

І от після майже дворічної перерви участі у міжнародних змаганнях в України була спроба вибороти ще одну ліцензію, та на жаль, мрія одного із дебютантів команди поки що не стала реальністю.

Втім, українська збірна впевнено  - серед лідерів світового та європейського параканое: навесні параканоїсти вибороли перше місце на кубку світу у м.Сегед (Угорщина), а на початку літа підтвердили свій достойний спортивний рівень і на чемпіонаті Європи у польському Познані.  

Отож, на головних стартах цього року двічі поспіль Україна - перша серед країн-учасниць!

Як виборювалися ці нагороди та як команда готується до кубку України, який стартує в суботу, 17 липня -  дивіться у сюжеті #BroadсastMediaCenter.


#Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Паралімпіада2020 #BestTeam  #Параканое #NationalSportsCommitteeForTheDisabledOfUkraine #Paracanoe  #Nationalteam #Паралімпійці #2021_European_Paracanoe_Championships #Паралімпійська_команда #Параканое_Україна #Українські_паралімпійці

Піднятися на початок