A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Спортивне життя країни не зупиняється!

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 13 листопада 2020 року о 13:49


Уряд ухвалив рішення щодо запровадження карантину «вихідного дня». Починаючі з цієї суботи (14 листопада) на вихідних забороняється наступне:


▶️ приймання відвідувачів закладами громадського харчування;
▶️ роботу ТРЦ та закладів розважальної діяльності, торговельного і побутового обслуговування населення, крім торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами тощо;
▶️ діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів, окрім роботи, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки;
▶️ діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.


❗️Але! Заходи, що включені до єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів будуть проходити!
Звичайно, при дотриманні всіх санітарних  і протиепідемічних умов та без глядачів. Учасники таких заходів здійснюватимуть обов’язковий щоденний контроль стану здоров’я.
❗️Зауважимо, що задля збереження такої можливості Міністерство молоді та спорту взяло на себе відповідальність контролювати дотримання організаторами заходів вищевказаних норм. І ми будемо це робити!


Щодо масового спорту в будні дні: обмеження одночасного заповнення закладів лишилися не дуже жорсткими – не більше однієї особи на 20 кв м. Це дозволить людям продовжувати вести здоровий спосіб життя, а суб’єктам сфери підтримувати свою господарську діяльність.


Карантин вихідного дня, звісно, несе певні незручності, але вихід є – рухова активність на свіжому повітрі! Зовсім безкоштовно та з користю для свого здоров’я.


Зміцнюйте свій імунітет та піклуйтесь про себе і близьких. Всім 36,6 ✊🏻


Джерело: Міністерство молоді та спорту України

Піднятися на початок