A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Спартакіада «Повір у себе» - прикінцеві фінальні змагання з волейболу (порушення слуху).

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 25 травня 2023 року о 15:00


Фінальні змагання ХХХ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» серед дітей з інвалідністю, присвячені 32-ій річниці Незалежності України, продовжуються. З 22 по 25 травня тривають змагання з футболу (спортсмени з наслідками дитячого церебрального паралічу та порушеннями слуху), голболу (спортсмени з порушеннями зору) та волейболу (спортсмени з порушеннями слуху).

Змагання проводяться у Закарпатській області, за підтримки Міністерства молоді і спорту України, Укрцентру з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю «Інваспорт», Національного комітету спорту інвалідів України та Закарпатського регіонального центру «Інваспорт»

Сьогодні, 25 травня, у фокусі телеканалу Equalympic  - прикінцеві змагання з волейболу серед юних спортсменів з порушеннями слуху (Житомирська - м.Київ, Рівненська -Закарпатська – дівчата). 

Всього у змаганнях волейболу  серед спортсменів з порушеннями слуху взяли участь юні волейболістки з Закарпатської, Житомирської, Кіровоградської, Рівненської обл. та м Києва,  та волейболісти з Тернопільської, Кіровоградської, Житомирської та  Рівненської обл.

Дивимось трансляцію від телеканалу Equalympic та вболіваємо за наших юних спортсменів! Разом переможемо! 

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.tv.

#Equalympic #СпортивнийФронт #ПовірУСебе #ПеремогаУкраїни

Піднятися на початок