A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Прикінцева бронза міжнародного турніру в пара бадмінтоні

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 25 червня 2024 року о 17:31

Національна паралімпійська збірна команда з бадмінтону виборола прикінцеву медаль на останньому рейтинговому перед Паралімпіадою-2024 турнірі з пара бадмінтону, що щойно завершився в шотландському Глазго.

• Олександр Чирков - одиночка SL 3 - зайняв 3 місце міжнародного турніру, в якому взяли участь 178 пара бадмінтоністів з 31 країни світу.

Оксана Козина у жіночій парі SL3-SU5 зі спортсменкою з Португалії вибороли срібло, але оскільки цей вид змагань був демонстраційним, нагороди до загального заліку не враховувались.

Від команди України у змаганнях турніру, який мав статус турніру першого рівня (тобто на цих змаганнях мають право брати участь лише ті спортсмени, хто входить до 10 найкращих в міжнародному рейтингу). взяли участь 4 спортсмени пара збірної України.

Зозуля Д.М.

ПІ – вид програми, що буде на Паралімпійських іграх.

Командний залік не проводився.

Вітаємо команду з бронзою та до зустрічі з пара бадмінтоністами України в Парижі! 2 ліцензії у нас вже давно в кишені!

Як виборювалась перемога України у пара бадмінтоні - у сюжетах телеканалу Equalympic.

Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах.

Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.com #ПеремогаУкраїни #Equalympic #СпортивнийФронт #Паралімпійці #парабадмінтон #ЗбірнаНезламних #ЗбірнаНескорених  #BroadcastMediaCenter