A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Перше золото та інші несподіванки українських парабадмінтоністів

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 09 травня 2021 року о 11:00

 

За кілька днів до найвідповідальнішого міжнародного турніру перед Токіо-2020 налаштуймося на перемоги, пригадавши нещодавній яскравий виступ українських парабадмінтоністів на міжнародному турнірі в Дубаї. Цей турнір став ще однією сходинкою збірної до #Паралімпіада2020 і до чемпіонату світу, запланованого на осінь цього року.

Довгоочікуване золото в одиночній грі в класі SL3 виборола Оксана Козина, Іванна Редька в одиночній категорії в класі SU5 завоювала бронзову медаль. Саме їхня жіноча пара має шанси потрапити на Паралімпійські ігри в Токіо. Серед чоловіків відібратися на Паралімпіаду можуть іще Володимир Синяговський, Андрій Зайцев та лідер збірної Олександр Чирков, який за станом здоров'я не зміг позмагатися у Дубаї.

Ще одна золота медаль цього турніру, тільки у парній змішаній категорії в класі SH6, - у Ніни Козлової. Щоправда, цей виступ був показовим і не враховувався у загальному медальному заліку.

Окрім того, спортсмени збірної команди України, які вперше взяли участь в міжнародних турнірах, успішно пройшли класифікацію та отримали наступні класи: Максим Гелюта – SU5, Вікторія Арапіна – SL3, Станіслав Резніченко і Єгор Гармаш – SL3.

Зараз команда готується до прикінцевого рейтингового турніру перед Паралімпійськими іграми в Іспанії, який проходитиме з 11 по 16 травня 2021 року.

Вболіваємо за українських парабадмінтоністів. Для нас дуже важлива ваша підтримка, адже парабадмінтон – дебютний в Токіо-2020 вид спорту. Ваша підтримка – наша перемога!

Para-Badminton Ukraine

#Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Badminton #Бадмінтон

#Паралімпіада2020 #BestTeam


Піднятися на початок