A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Паралімпійське плавання: другий день кубку України

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 02 травня 2021 року о 11:00Під час змагань кубку України встановлено 25 нових українських рекордів. Для тренерів це неабиякий результат, адже підготовка до всеукраїнських стартів та турнірів світового рівня проходила у вкрай непростих умовах. 

Участь у першості кубку - це не тільки відповідальні змагання для учасників паралімпійської команди з плавання. Деякі члени паралімпійської збірної, такі як Аліса Колпакчи, скористалися з додаткового шансу перевірити свою майстерність у спорідненому виді спорту - паратриатлоні.

 Участь у кубку України приніс нашим спортсменам з ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору і порушеннями розумового та фізичного розвитку  десяток нових рекордів України. Результати, поставлені ними на блакитних доріжках басейну в Кам'янському, багатьом будуть зараховані до офіційного світового рейтингу. 

Втім, як це вплине на перспективу їхньої участі на Паралімпійських іграх у Токіо, остаточно покажуть тільки результати участі збірної на чемпіонаті Європи в Мадейрі.

 Дивимось сюжет #BroadcastMediaCenter, ставимо вподобайки та поширюємо😊 


#Paralympic  #ParalympicTeamUkraine #Паралімпіада2020 #Токіо2020 #Swimming  #Плавання #BroadcastMediaCenter

Піднятися на початок