A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Національна паралімпійська збірна з тхеквондо стала першою на рейтинговому до Токіо-2020 міжнародному турнірі

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 08 липня 2019 року о 11:16

Вже втретє в цьому році українські паратхеквондисти показують найвищий клас на міжнародних змаганнях з дебютного для Паралімпіади-2020 виду спорту - паратхеквондо (в керугі; та ще двічі - перші в пумсе).  Ось і на черговому міжнародному турнірі Chuncheon Korea Open International Taekwondo Championship G1/G2, що щойно завершився в м.Чунчеон, Південна Корея, національна паралімпійська збірна команда України у загальному заліку посіла 1 командне місце, маючи у своєму "кошику" чотири золотих і одну бронзову нагороди ! Знову наш прапор був найвищим ! Знову лунав НАШ ГІМН !!! Друге місце у команди Кореї, третє - у Росії.  

Переможцями стали: Вікторія Марчук - золото у категорії К43 -49.0 кг, її також було визнано кращою спортсменкою турніру, Ліпецька Юлія  - золото у категорії К43 +58.0кг, Швець Антон - золото у категорії К43 -75.0 кг, а Ліповой Антон виборов дві нагороди: золото у К42 -61.0 кг та бронзу у К43 -61.0кг.

За крок до медалі зупинився наймолодший спортсмен нашої команди Іванюк Роман у найскладнішій категорії К44 -75.0 кг. Подолавши у 1/16 спортсмена з Бразилії він, з невеликим відривом, поступився досвідченому росіянину у боротьбі за бронзу. Але Роман проявив себе справжнім воїном і до останньої секунди боровся за перемогу.

Вітаємо усіх, хто вболівав за нашу паралімпійську команду, зокрема - партнери Національного комітету спорту інвалідів України - компанії lifecell та Воля, та підтримував наших паралімпійців. Ваша підтримка - наша перемога!

Піднятися на початок