Національна дефлімпійська збірна команда України з футболу - чемпіон Європи
Тільки-що завершився фінальний матч чемпіонату Європи з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху безперечною і яскравою перемогою українських футболістів. 2:0 - з таким рахунком зіграла національна дефлімпійська збірна команда України з футболу з командою Німеччини. Вітаємо наших чемпіонів!!!
Нагадаємо, що чемпіонат Європи серед спортсменів з порушеннями слуху проходив з 2 по 15 червня у м.Іракліон, що в Греції, і в ньому взяли участь 16 футбольних збірних Європи.
Трансляцію фінального матчу можна переглянути за наступним лінком: https://www.youtube.com/watch?v=bZ9MLulmqgQ&fbclid=IwAR1vmN18uTWekCNpZPyF6XbjWuTbJ_jK_6Cg3V9RnyoJ5KAkYRttSl1YUd0
Церемонія нагородження за наступним лінком: https://www.youtube.com/watch?v=KVcUmH4vZ6w
![](/storage/app/thumbnails/f11/9e4/cd6/5d0536217dd9b584262986_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2c0/baf/2a2/5d05d4ce9ba4d684145387_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c25/f96/a22/5d05d4d992d5f579250563_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e74/f69/3ec/5d05d4e19da87267051915_820x360.jpg)