A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Дві медалі з Австралії везуть українські паратриатлети

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 02 березня 2020 року о 23:48

Австралійським містом Девенпорт, куди так важко добиралась національна паралімпійська збірна команда з паратриатлону, розпочинається серія чемпіонатів світу 2020 з паратриатлону.  У виконанні українських паратриатлетів на цьому міжнародному спортивному старті, що відбувся 29 лютого - 2 медалі: срібна та бронзова

2 місце у киянки Аліси Колпакчи (клас PTS5, спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату). Аліса - учасниця Паралімпіади в Ріо - показує доволі стрімкий ріст в паратриатлоні, тому у нас є всі сподівання на те, що вона стане однією з тих у команді, хто виборе заповітну путівку до Токіо-2020.

3 місце у спортсменки з Київщини Віта Олексюк та її гайда Олександри Гришиної (клас PTVI B2, спортсмени з порушеннями зору). Нарешті вдалось дівчаткам розірвати замкнене коло четвертого місця, що так їх переслідувало останнім часом. Ну і для Віти та цього злагодженого спортивного тандему з Сашею - це прекрасний виступ, зважаючи на те, що спортсменки стартували лише майже три роки тому, в 2017 році. 

Четверте місце у Анатолія Варфоломеєва і його гайда та водночас - головного тренера збірної - Романа Короля (клас PTVI B1, спортсмени з порушеннями зору).

Всі спортсмени, окрім Олександри Гришиної, представляють Київський регіональний центр з фізичної кльтури і спорту  осіб з інвалідністю "Інваспорт", Саша - Дніпропетровський регіон.

Отож, очікуємо повернення команди в Україну. До речі, через те, що відмінили чергові змагання в Абу-Дабі, вся команда повертається в Україну, аби підготуватись до наступного етапу кубку світу, що в травні пройде для спортсменів з порушеннями зору в Сарасоті (США). 

Вітаємо команду з цьогорічним почином та бажаємо вдалого поступу на шляху до #Паралімпіада2020.

Піднятися на початок