A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Сьогодні Міжнародний паралімпійський комітет написав: "Минулого року наш світ перевернувся догори ногами, сьогодні вже півроку до #Токіо2020".  Так, світ перевернувся, ми прожили такий непростий рік - рік перенесення Ігор, а також нових викликів у час пандемії. Ми вчимося жити із #COVID19 та налаштовуємося перемагати в #Токіо2020 вже за півроку!

Національна паралімпійська збірна команда України продовжує тренуватись та готуватись до літньої Паралімпіади в Японії. Наразі у доробку паралімпійців України - 96 ліцензій в Токіо-2020 (2 - стрільба із лука, 7 - стрільба кульова, 4 – веслування академічне, 4 – параканое, 40 – плавання, 25 - легка атлетика, 3- паратхеквондо, 8 - настільний теніс, 2 – велоспорт, 1 – голбол (чоловіча команда), а це - 106 спортсменів-майбутніх учасників Ігор. І це ж ще не все, боротьба за участь в #Паралімпіада2020 продовжується!

Загалом планується близько 200 спортсменів-учасників Паралімпіади-2020 від України, які, як прогнозується, виступлять у 16 видах спорту: плавання, легка атлетика, паратриатлон, параканое, веслування академічне, велосипедний спорт (трек та шосе), пауерліфтинг, стрільба кульова, стрільба з лука, дзюдо, настільний теніс, фехтування на візках, волейбол сидячи (чоловіки) – ще є шанс, а от жіноча команда, на жаль, не виборола ліцензії, хоча ще надію не втрачає – а раптом щось зміниться (насправді – раптом буде чудо), тхеквондо та парабадмінтон – два дебютні на Паралімпіаді-2020 види спорту, голбол (чоловіки) – команда вперше виступатиме на Іграх-2020. Шкода, що такому новому в Україні виді спорту як боча, в якому беруть спортсмени з найважчою інвалідністю, поки не вдалось вибороти ліцензії на ці Ігри, але ми ще теж сподіваємось на чудо в таблиці світового рейтингу. Якщо є місце чудесам, то цей вид спорту буде 17-тим.

Віримо у вашу любов до наших славних паралімпійців та сподіваємось на вашу підтримку! Ваша підтримка - наша перемога! Вперед, до Токіо!

#Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Паралімпіада2020 #ВідРіоДоТокіо #BestTeam


Піднятися на початок