A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

5 медалей: потужний старт парафехтувальників на кубкові світу

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 08 липня 2021 року о 22:24

Тільки один день відпочинку і знову за зброю: сьогодні національна паралімпійська збірна з фехтування на візках яскраво розпочала перший день змагань на кубку світу із фехтування на візках, що проходить у м. Варшава, Польща. У доробку України - 5 високих нагород: 2 золоті, 1 срібна та 2 бронзові медалі!

  • Золоті нагороди вибороли: Бреус Євгенія у жіночій шпазі категорії А та Шавкун Сергій у чоловічій шпазі категорії С.
  • «Срібло», не дивлячись на важку травму, завоювала Федота Олена у жіночій шпазі категорії В.
  • Бронзові нагороди отримали Шептицький Сергій у чоловічій шпазі категорії С та Позняк Тетяна у жіночій шпазі категорії В.

Вітаємо українських парафехтувальників  з переможним першим днем змагань та продовжуємо вболівати за нашу команду на цьому кубкові світу, в якому беруть участь 145 спортсменів з 19 країн. Національну збірну на цих змаганнях представляє 15 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Вперед-вперед, Україно!!!

За відеоперебігом змагань можна слідкувати за наступним лінком: https://wheelchairfencing.iwasf.com/competitions/livestream/

#Паралімпіада2020 #Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Paralympics #WheelchairFencing #Fencing #ФехтуванняНаВізках #BestTeamПіднятися на початок