A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

19 медалей та 3 місце за загальною кількістю нагород - доробок України в Паралімпійському Парижі-2024

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 31 серпня 2024 року о 23:58

Щедрим на срібні та бронзові медалі став третій день змагань національної паралімпійської збірної команди в Парижі-2024: українці здобули рекордні 11 високих нагород, серед яких - 4 срібних та 7 бронзових!

Станом на 31.08.2024 у доробку національної збірної команди України 19 нагород, з яких 1 золота, 9 срібних та 9 бронзових і разом з командою Бразилії  - 3 місце за кількістю виборених усього нагород.

• ПОНОМАРЕНКО Володимир (Полтавська обл.) виборов СРІБНУ нагороду у штовханні ядра з результатом 16.12 м, який досяг у 3 спробі (2 попередні були заступ) , а ДАНИЛЮК Роман (Черкаська обл.) здобув БРОНЗУ з результатом 16.11м
  • ДЕМЕНТЬЄВ Єгор (Донецька обл.) у велоспорті - дисципліні 4000 м, індивідуальна гонка переслідування, клас С5 - виборов СРІБНУ нагороду. До речі, у кваліфікаційному заїзді він проїхав з рекордом СВІТУ з результатом 4:17.456., але, на жаль, у наступному заїзді французький спортсмен побив рекорд Єгора з результатом 4.13.934.
  • ТРУСОВ Андрій  (Донецька обл.) виборов ДРУГЕ  місце на дистанції 200 м комплексне плавання, клас SМ7, показавши  результат 2:29.93, до речі, поступившись лише 0,12 сотих спортсмену із Аргентини , який став першим. У цій же дисципліні БОГОДАЙКО Євгеній (Полтавська обл.) посів ТРЕТЄ  місце з результатом 2:33.13
  • ДЕНИСЕНКО Ярослав (Полтавська обл.) у плаванні на дистанції 100 м на спині, клас S12. виборов БРОНЗОВУ нагороду
  • СТЕЦЕНКО Анна (Дніпрпетровська обл.) у плаванні на дистанції 100 м на спині, клас S12  виборола СРІБНУ нагороду та БРОНЗОВУ на дистанції 400 в в/с, клас  SІ3
  • КОЛЬ Антон (Дніпропетровська обл.) у лаванні на дистанції 50 м на спині, клас S1виборов БРОНЗУ і завершив свої змагання на цих Іграх. У доробку Антона в Парижі - соібло та бронза.
  • ПІДДУБНА Марина (Донецька обл.) у плаванні на дистанції 50 м в/с виборола БРОНЗОВУ нагороду.
  • ДІДУХ Віктор (Львіська обл.)  у парі з дебютанткою Паралімпіади-2024 ШИНКАРЬОВОЮ Іриною (Миколаївська обл.)  з тенісу настільного  у дисципліні  змішані командні змагання, клас ХD17  вибороли ТРЕТЄ місце.

Вітаємо українську паралімпійську родину з перемогами в Парижі та зичимо усім 140 паралімпійцям, які представляють нашу державу на цьому грандіозному спортивному форумі - здійснення усіх мрій! Все буде Україна!!!