A- Зменшити шрифт
A+
Збільшити шрифт

Перемога буде!!!

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, опубліковано 22 червня 2022 року о 09:07


Україна – світовий лідер у паралімпійському плаванні. Практично на всіх чемпіонатах Європи і світу ми – в лідерах… 

І на цих світових та європейських форумах Україну завжди представляли біля 60 паралімпійських плавців. 

Сьогодні все по-іншому… Невеличка команда – 23 атлета –  за підтримки Міжнародного паралімпійського комітету, дружніх Європейських країн та спонсорів змогла взяти участь у цьому чемпіонаті світу і вибороти для України нашу чергову перемогу. 

36 медалей, із них – 13 золотих з рекордами світу і Європи, завоювали наші плавці!!!

Чи можливо досягти потужного спортивного результату з рекордом світу дівчинці, яка зберегла спортивну форму, тренуючись в окупованій орками домівці, яка на візку пройшла вбивчі, звірячі блокпости окупантів, щоб все таки відпрацювати на спортивних об’єктах однієї із Європейських країн і стати зіркою світового плавання?!.

Чи може хлопчина з містечка  в Донецькій області під бомбами і ракетами вирватись у розпал війни  до Центральної України і під новими загрозами бомбардувань і наступу орків так відтренуватись, щоб здивувати світовий чемпіонат 6-ма медалями і двома рекордами цього чемпіонату світу?!.

А чого варта перемога незрячого юного плавця із розстріляного і розбомбленого українського міста, де його гімназія для незрячих дітей була знищена російською ракетою?!. НАЙСТАРІША І НАЙКРАЩА В УКРАЇНІ ГІМНАЗІЯ ДЛЯ НЕЗРЯЧИХ ДІТЕЙ!!!

Подивіться на них  - вони виборюють право України бути у світовій спільноті цивілізованих демократичних держав!!! 

А ПЕРЕМОГА БУДЕ!!!...

Піднятися на початок